آراد برندینگ
خانه / عناب صادراتی مرغوب / نمایندگی فروش عناب صادراتی مرغوب

نمایندگی فروش عناب صادراتی مرغوب

نمایندگی فروش عناب صادراتی مرغوب را می توان در شهر هایی چون بیرجند، مشهد و اصفهان یافت. این نمایندگی ها که اصلی ترین محل برای فروش عناب به حساب می آیند با کیفیت ترین عناب ها را بدون واسطه و با قیمت ارزان به فروش می رسانند.نمایندگی فروش عناب صادراتی مرغوب

عناب (Jujube)

عناب تازه میوه ای قرمز با شکل ظاهری همانند زیتون و با خواص دارویی بسیار فراوانی است. علاوه بر ایران برخی از کشورهای مدیترانه ای و کشورهای شرق آسیا نیز این گیاه را کشت می‌کنند.

اما به لحاظ کیفی محصولات ایران کیفیت برتری دارند. علاوه بر میوه عناب، ریشه، ساقه، برگ و گل درخت عناب و حتی هسته میوه آن خواص دارویی فراوانی دارد.

این گیاه برای بسیاری بیماری‌ها مثمر ثمر است و چینی‌ها با آگاهی از این خواص داروهای بسیاری را تولید و به بازار عرضه نموده اند.
این گیاه به آب و هوای خشک بسیار مقاوم است از این رو در شرق کشور و در استان خراسان جنوبی، به وفور و با بالاترین کیفیت یافت می‌شود.

مراکز نمایندگی فروش عناب در کشور نسبت به میزان تولید آن کم است و به همین دلیل و نیز این مساله که تبلیغات کمتری در مورد خواص این گیاه می‌شود، این میوه در میان ایرانیان کمتر شناخته شده است.نمایندگی فروش عناب

بزرگترین نمایندگی فروش عناب صادراتی در تهران

بزرگ‌ترین مساله در صادرات عناب ایران عدم ثبات روند صادرات و پیش بینی بازار است. از این جهت صادر کننده‌های کمی خصوصا در زمینه محصولاتی این چنینی فعالیت می‌نمایند.

تهران به عنوان اصلی ترین مرکز شرکت‌ ها و نمایندگی های فروش عناب صادراتی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و فروش عناب تهران رونق چندانی ندارد.

صادرات انواع عناب ایران به دو صورت عناب درشت و عناب دارویی انجام می‌شود. که عناب دارویی به لحاظ صادراتی بیشترین تقاضا را دارد. این نوع عناب به دلیل قیمت ارزان‌تر نسبت به نوع درشت مورد توجه خریداران خارجی است.نمایندگی فروش عناب

فروش عناب مرغوب بیرجندی در کشور

شهر بیرجند به عنوان اصلی ترین تولید کننده و نمایندگی عناب ایران شناخته می شود و تولید ۹۷ درصد از عناب کشور را در اختیار دارد.

باغ های عناب شرق کشور مرغوب ترین عناب صادراتی را تولید می نمایند. عناب های ارگانیک بیرجند به دلیل درشت بودن و رنگ درخشان و طعم مطلوب آن همواره مورد توجه بازارهای جهانی بوده است.
اما مشکلاتی از قبیل:

  • هزینه های تولید بالا و در مقابل فروش کم و سود آوری پایین این محصول
  • عدم بسته بندی مناسب و بین المللی
  • و…

این محصول موجب شده است که فروش عناب مرغوب بیرجندی در کشور و جهان چندان چشم گیری نباشد و همین فروش و صادرات ناچیز نیز با قیمت مناسبی صورت نپذیرد.نمایندگی فروش عناب

خرید اینترنتی و مستقیم عناب تازه و خشک

مشکل بزرگ در عرضه عناب فروش به صورت فله و بدون نام و برند این محصول به بازار است.

می دانیم که یکی از راه های موثر در عرضه محصولات به بازار، راه اندازی فروشگاه های اینترنتی است. همچنین عرضه مستقیم و خرید عناب اینترنتی نیز می تواند راهی برای رونق این محصول در بازارهای داخلی و خارجی باشد.

همچنین عرضه اینترنتی عناب به صورت تازه و خشک موجب می شود که نام و برند محصولات ایرانی عناب در بازارهای جهانی وارد شود و دیگر از صادرات بی نام و نشان خبری نباشد. همین مساله کمک شایانی نیز به ارز آوری به داخل ایران می نماید.نمایندگی فروش عناب

بازار عرضه و پخش عناب بیرجندی صادراتی

بازار عرضه و پخش عناب بیرجند کشورهای هلند، پاکستان، افغانستان، کانادا هستند و علاوه بر اینها، کیفیت عناب بیرجند موجب شده است که چین (که خود تولیدکننده عناب است) بزرگترین وارد کننده این محصول باشد.

یکی دیگر از معضلات بزرگ صادرات ایران، خام فروشی محصولات است و عناب نیز از این قاعده مستثنی نیست.

چین محصولات عناب درجه یک ایران را فرآوری کرده و به اشکال مختلف دارویی به بازارهای اروپایی ارائه می نماید و ایران از این بابت دارای نقص بزرگی است.نمایندگی فروش عناب

صادرات عناب مرغوب و درجه یک با قیمت ویژه

قیمت محصولات صادراتی عناب ایران به دلیل رعایت نکردن اصول فنی تولید و نگهداری صادراتی، بسیار پایین‌تر از آن است که برای چنین کیفیت محصولی انتظار می‌رود.

علاوه بر این یک دست بودن و کیفیت رنگ و طعم عناب ایران خریداران عمده و فله بازارهای بین المللی بسیاری را به خود جلب نموده است.

برای افزایش ارز آوری این محصول:

  • صادارت عناب مرغوب و درجه یک با قیمت ویژه
  • ارائه محصول در بسته بندی‌های مناسب
  • و فرآوری به صورت محصولات جانبی مانند سرکه، شربت و حتی آبنبات؛
  • ایجاد نمایندگی فروش عناب در کشور های هدف
  • و…

می‌تواند بازار کشورهایی همچون آفریقا، انگلستان، کره و … را نیز بدست آورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید