آراد برندینگ
خانه / عناب / مرکز خرید و فروش عناب در شیراز

مرکز خرید و فروش عناب در شیراز

مرکز خرید و فروش عناب در شیراز با توزیع عناب در کل استان فارس توانسته است نیاز عطاری ها، فروشگاه ها و… را به عناب تامین کند. نمایندگی فروش عناب شیراز این محصول را به صورت عمده و در تناژ بالا از مرکز تولید عناب یعنی بیرجند خریداری کرده و اقدام به پخش عمده و جزئی آن در شیراز کرده است.فروش عناب شیراز

بازار فروش عناب شیراز

شیراز مرکز استان فارس و در منطقه کوهستانی از رشته کوه زاگرس قرار دارد که بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر از قطب تولید عناب یعنی خراسان جنوبی فاصله دارد.

بازاریان شیراز با خرید عناب از بیرجند اقدام به پخش و توزیع عناب در سراسر این شهر می کنند و از این طریق باعث ایجاد اشتغال شده اند.

شیراز یک شهر تاریخی است که بازار های قدیمی و بزرگی را در دل خود جای داده است که در این بازار ها محصولات مختلفی از جمله عناب به فروش می رسد و می توان با مراجعه حضوری به این بازار ها انواع عناب را خریدای نمود.

بازار فروش عناب شیراز با شروع فصل پاییز و همزمان با برداشت عناب در بیرجند رونق می گیرد و اوج این بازار روز های قبل از عید نوروز است.فروش عناب شیراز

قیمت هر کیلو عناب در شیراز

شیراز خود تولید کننده عناب نیست و تمام عناب های موجود در بازار شیراز از خراسان جنوبی وارد شده است.

شیراز یک شهر تاریخی است که بازار های قدیمی و بزرگی را در دل خود جای داده است که در این بازار ها محصولات مختلفی از جمله عناب به فروش می رسد و می توان با مراجعه حضوری به این بازار ها انواع عناب را خریدای نمود.

به طوری کلی قیمت هر کیلو عناب در شیراز بسته به نوع عناب خدود ۱۰ تا ۱۵ درصد گرانتر از قیمت آن در بیرجند است که با توجه به توضیحات گفته شده این موضوع کاملا قابل پیش بینی است.

برای اطلاع از قیمت روز انواع عناب در شیراز با ما در تماس باشید.فروش عناب شیراز

ارسال عناب از خراسان جنوبی به شیراز

از آنجایی که قیمت عناب در بیرجند مناسب تر از قیمت آن در شیراز است بسیاری از افراد مایل هستند تا به صورت مستقیم عناب را از بیرجند خریداری کنند.

ارسال عناب از خراسان جنوبی به شیراز توسط عمده فروشی های مختلف انجام می شود که بازار فروش عناب شیراز در سال های اخیر نشان داده است پتانسیل بالایی برای فروش عناب دارد.

ما در کشت و صنعت آرمیس عناب را بر اساس اندازه، رنگ و میزان چروک به حدود ۱۰ نمونه تقسیم می کنیم و از طریق باربری و اتوبوس به شهر های مختلف کشور از جمله شیراز ارسال داریم لذا برای اطلاع از قیمت انواع عناب و مشاوره برای خرید آن با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عناب خشک بیرجند ۵۰۰ گرمی

یکی از میوه هایی که همراه با ظاهر بیضی شکل بوده و با عناوین مختلفی از قبیل «خرما چینی»، «خرما کره ای» و «خرما هندی» شناخته شده، عناب است. این میوه اکنون در بین

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید