آراد برندینگ
خانه / عناب / مرکز تولید کننده بهترین عناب ایران

مرکز تولید کننده بهترین عناب ایران

مرکز تولید کننده بهترین عناب ایران استان خراسان جنوبی و به خصوص شهر بیرجند می باشد. در این استان سالانه بیش از ۶ هزار تن عناب تولید می شود. قیمت عناب در خراسان جنوبی به دلیل تولید زیاد عناب به صرفه تر از سایر استان ها به خصوص تهران و اصفهان می باشد.

عناب از میوه های بومی استان خراسان جنوبی است که در ابتدای رشد سبز و شبیه به زیتون می باشد. در واقع بهترین و مرغوب ترین عناب ایران در این استان به عمل می آید. مرکز تولید کننده این میوه پر خاصیت، آن را بدون استفاده از بذر اصلاح شده و یا کود های شیمیایی به صورت ارگانیک تولید می کند.
شهر های دیگری در ایران وجود دارند که آن را تولید می کنند اما می توان گفت که بهترین عناب ایران در این استان تولید می شود که هم در بازار های داخلی و هم بین المللی عرضه می شود.عناب ایران

بزرگترین مرکز تولید عناب در ایران

از بین شهر های تولید کننده این میوه، شهرستان بیرجند به عنوان بزرگترین مرکز تولید عناب است که میوه های تولید شده در این شهرستان از مرغوب ترین و پر خاصیت ترین عناب کشت شده در کشور می باشد.
تولید عناب از مشاغل قدیمی اهالی بیرجند است.  این میوه از محصولات بومی این شهر است که در اوایل مرداد ماه مورد بهره برداری قرار می گیرد و به صورت تازه در بازار های سراسر ایران برای فروش توزیع می شود.
عناب تولید شده در مناطق گرمسیری به یاقوت کویر معروف است.عناب ایران

تولید کننده عناب درجه یک صادراتی ایرانی

تولید کننده عناب، این محصول را با کیفیت های مختلف تولید می کنند. اما تولید کننده ای که عناب درجه یک صادراتی تولید می کند محصولاتش نه تنها در ایران بلکه به دیگر کشور ها نیز صادر می شود.
هم چنین این تولید کنندگان عناب را به صورت عمده ای و بسته بندی شده به سراسر کشور ارسال می کنند که قیمت عمده ای آن ارزان تر از بسته بندی شده ی آن است.
عناب درجه یک صادراتی ایرانی  علاوه بر خاصیت غذایی، دارای خواص دارویی است که برای پیشگیری و درمان بسیار از بیماری ها استفاده می شود بنابراین خواهان بسیاری دارد.عناب ایران

بهترین و بزرگترین مرکز فروش عناب مرغوب تازه

عناب مرغوب و تازه دارای نشانه هایی است که باید به آن دقت شود:

  • نوع مرغوب آن دانه درشت است
  • پوست صاف و صیقلی دارد
  • رنگ آن قرمز سوخته و یا قهوه ای است
  • هسته داخل آن کوچک است

از آنجایی بهترین عناب های مرغوب و تازه در شهرستان بیرجند تولید می شود. این شهر نیز به توزیع محصولات خود به سراسر ایران اقدام می کند. بنابراین بزرگترین مرکز فروش عناب در این شهرستان قرار دارد.
توزیع این میوه به صورت مستقیم و غیر مستقیم است. در روش مستقیم محصول مورد نظر به طور مستقیم به شهر مورد تقاضا ارسال می شود و غیر مستقیم آن فروش عمده ای به تجار و عمده فروشان است که تجار آن را صادر و عمده فروشان در بازار عرضه می کنند.عناب ایران

تجارت عناب در بازار اروپا

عناب ایران و به خصوص بیرجند به دلیل کیفیت بالا و طعم دلپذیری که دارد بهترین میوه برای صادرات است. خرید بهترین عناب بیرجند توسط تجار صورت می گیرد و به صورت فله ای به اروپا و دیگر کشورها صادر می شود. هر چند که میزان تجارت این میوه در اروپا نسبت به دیگر کشور های صادر کننده عناب کم است، اما می توان ظرفیت صادرات آن را افزایش داد.
بسته بندی کردن عناب تازه  می تواند نقش مهمی در صادرات بیشتر این محصول داشته باشد که در این صورت باعث ارز آوری بیشتر برای کشور شده و مشاغل جدیدی نیز ایجاد می شود.عناب ایران

عرضه عناب مرغوب در خراسان جنوبی

همان طور که گفتیم عرضه عناب تازه و مرغوب در استان خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند صورت می گیرد. همه ساله در فصل برداشت محصول، عمده فروشان و تاجران زیادی به این استان سفر کرده تا بتواند عناب مرغوب با قیمت ارزان تهیه کنند.
عرضه مستقیم این محصول به دیگر شهر ها باعث ارزان تر تمام شدن قیمت نهایی عناب شود. به دلیل اینکه عناب تازه خیلی زود رطوبت خود را ازدست داده و خشک می شود بنابراین عرضه این محصول در مدت زمان کمی بعد از برداشت محصول صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی عناب

فروش اینترنتی عناب به صورت عمده

فروش اینترنتی عناب به صورت عمده توسط افراد و شرکت های زیادی در سراسر ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید