آراد برندینگ
خانه / حبه عناب / حبه عناب مشهد / لیست قیمت خرید اینترنتی حبه عناب مشهد

لیست قیمت خرید اینترنتی حبه عناب مشهد

حبه عناب مشهد یکی از مهمترین فراورده های تولید شده از عناب می باشد که توسط شرکت عناب سازان شاینا شرق تولید شده است و در بازار های مختلف ایران از جمله مشهد و تهران به فروش می رسد همچنین می توان از طریق اینترنت عناب حبه ای را تهیه نمود. لیست قیمت خرید اینترنتی حبه عناب مشهد را می توانید در ادامه این مقاله از سایت ما مشاهده بفرمایید.حبه عناب مشهد

معرفی حبه ی عناب مشهد

حبه عناب محصولی جدیدی است که با استفاده از عناب خشک تولید می شود بدین صورت که برای تولید این محصول ابتدا می بایست عناب را کاملا پودر کرد و در ادامه با استفاده از این پودر است که عناب حبه ای تولید می شود.

این محصول که نخستین بار توسط کارخانه شاینا شرق بیرجند تولید شد توانسته است در سال های اخیر به خوبی شناخته شود و تا حدودی به عنوان جایگزین مناسب برای قند عمل کرده است به همین دلیل است که به آن قند عناب نیز می گویند.

حبه ی عناب متعلق به شهر بیرجند است ولی از آنجا که حجم زیادی از این محصول در بازار های مشهد به فروش می رسد به حبه عناب مشهد معروف شده است.حبه عناب مشهد

لیست قیمت حبه عناب مشهد

از آنجایی که عناب حبه ای از پودر عناب خشک بدست می آید کاملا مشخص است که هر چقدر قیمت عناب خشک بیشتر باشد، قیمت حبه عناب نیز بیشتر خواهد بود.

لازم به ذکر است برای اینکه قیمت این محصول در پایین ترین حد خود قرار داشته باشد از عناب های ریز تر در تولید آن استفاده می شود چرا که اندازه عناب در مزه و کیفیت آن هیچ تاثیری ندارد.

عناب حبه ای در کارخانه شاینا در ۱۳ طعم مختلف و سه نوع بسته بندی تولید می شود که نوع بسته و طعم به کار بره شده نیز در قیمت عناب حبه ای موثر می باشد. وزن بسته بندی حبه ها به ترتیب از کوچک به بزرگ حدودا ۱۷۰ گرم، ۵۰۰ گرم و ۱۰۰۰ گرم است.

در ادامه لیست قیمت انواع حبه ی عناب را می توانید مشاهده بفرمایید.قیمت حبه عناب

خرید اینترنتی حبه عناب مشهدحبه عناب مشهد

در حال حاضر در سراسر کشور مراکز متعددی برای فروش حبه عناب وجود دارد که می توان به صورت حضوری به این محل ها مراجعه کرد و محصول مورد نظر خود را خریداری نمود.

اما از آنجایی که در خرید اینترنتی می توان در کمترین زمان و با صرف هزینه کمتر این محصول را خریداری کرد بهتر است تا از این روش برای خرید عناب حبه ای استفاده کرد.
لازم به ذکر است تمام سفارشات اینترنتی در مجموعه ما از طریق پست ارسال می شود و هزینه ارسال هم رایگان است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید