آراد برندینگ
خانه / عناب درجه یک / قیمت هر کیلو عناب درجه یک درشت در تهران

قیمت هر کیلو عناب درجه یک درشت در تهران

قیمت هر کیلو عناب درجه یک درشت در تهران را می‌توان از طریق بازاریان عمده فروش عناب در این شهر جویا شد. به طور کلی قیمت اکثر محصولات در تهران نسبت به سایر شهر های ایران گران‌تر می‌باشد و عناب نیز به همین صورت است به طوری که شاهد قیمت های بسیار بیشتری برای عناب در شهر تهران نسبت به شهرهای دیگر ایران از جمله بیرجند و مشهد هستیم.عناب درجه یک درشت

بازار های عناب در تهران

مهد تولید عناب در ایران استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند است و دلیل آن هم وجود باغات بسیار زیاد برای این محصول در این منطقه از کشور می باشد و طبق آمارهای به ثبت رسیده شاهد این هستیم که بیش از ۹۸ درصد عناب ایران در استان خراسان جنوبی تولید می‌شود و لذا مرکز تولید و فروش عناب ایران استان خراسان جنوبی است.

بعد از اینکه عناب برداشت شد، برای فروش به شهرهای مختلف ایران فرستاده می‌شود که از جمله شهرهای بسیار مهم ایران که بیشترین درخواست برای عناب استان خراسان جنوبی را دارد تهران می باشد و دلیل آن هم جمعیت بسیار بالای این شهر است چرا که جمعیت میلیونی آن نیازمند محصولات مختلف از جمله عناب می باشند.

با توجه به اینکه تهران پایتخت کشور است بازار بسیاری از محصولات می باشد و بازاریان بسیار زیادی هستند که به صورت عمده محصولات مورد نیاز خود را از تهران خریداری می‌کنند و عناب نیز در این شهر به صورت عمده نیز خرید و فروش می‌شود.

بازارهای زیادی در تهران برای خرید و فروش عناب وجود دارد که این محصول را هم به صورت عمده و هم به صورت کیلویی به فروش می رسانند.

از جمله بازار های اصلی خرید و فروش عناب در تهران بازار مولوی در این شهر است و هم چنین بازارهای تجریش و همچنین بازار بزرگ تهران از جمله دیگر بازارهای خرید و فروش عناب در تهران به حساب می‌آید که می‌توان برای خرید عمده و همچنین کیلویی آن به این بازارها مراجعه کرد.عناب درجه یک درشت

قیمت عناب درجه یک درشت در تهران

با توجه به اینکه بازاریان عناب تهران این محصول را از استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند خریداری می کنند طبیعی است که هزینه هایی از قبیل هزینه حمل و نقل و همچنین بعضا وجود واسطه های اضافی بین خریدار و کشاورز باعث شود که قیمت هر کیلو عناب در تهران نسبت به قیمت آن در بیرجند افزایش داشته باشد.

قیمت عناب درجه یک در تهران با توجه به حجم خرید این محصول نیز متغیر می باشد به عنوان مثال در هنگام فروش کیلویی آن قیمت عناب درجه یک بیش از ۱۰۰ هزار تومان نیز می‌ باشد و حتی عناب های دستچین شده قیمتی در حدود ۱۵۰ تا ۱۸۰ هزار تومان نیز دارند که به صورت کیلویی خرید و فروش می شود.

برای اینکه از قیمت روز انواع عناب در شهر تهران مطلع شوید لازم است از طریق این سایت با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید چرا که تنوع عناب بسیار زیاد می باشد و همچنین با توجه به نرخ تورم قیمت این محصول نیز تغییر می کند و نمی توان قیمت دقیقی در این مقاله بیان کرد.عناب درجه یک درشت

خرید عمده عناب درجه ۱ از بیرجند

با توجه به اینکه گفته شد قیمت عناب در بیرجند ارزانتر از قیمت آن در تهران می باشد لذا برای خرید عمده عناب بهتر است که از مهد تولید آن یعنی بیرجند اقدام کرد چرا که در این صورت خواهید توانست با تخفیف بیشتر این محصول را سفارش دهید و در نتیجه حاشیه سودتان افزایش خواهد یافت.

خرید عمده عناب درجه یک از بیرجند نیازمند این است که بتوانید با فروشنده های این محصول در شهر بیرجند ارتباط برقرار کنید که وب سایت های اینترنتی از جمله این سایت گزینه بسیار مناسبی می‌باشد چرا که می توانید با هزینه بسیار کمی با فروشنده های عناب ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را به ثبت برسانید.

در حال حاضر چنانچه قصد خرید عناب درجه یک درشت را دارید می توانید از طریق همین سایت با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب درشت بیرجند

فروش عمده انواع عناب درشت بیرجند

فروش عمده انواع عناب درشت بیرجند در تمام ایام سال از سوی تولید کننده ها …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید