آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در بازار

قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در بازار

قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در بازار با توجه به حجم خرید از سوی فروشنده های این محصول متغیر می‌باشد چرا که هر چقدر حجم خرید بیشتر شد و به نوعی خرید و فروش به صورت عمده انجام بگیرد قیمت ها نیز به صورت عمده از سوی فروشنده ها در نظر گرفته خواهد شد و لذا حجم خرید یکی از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت هر کیلو عناب خشک و یا تازه می باشد.عناب خشک درجه یک

بازار عناب خشک ایران

هر منطقه از کشور با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی که دارد دارای محصول کشاورزی خاصی است به عنوان مثال در شمال کشور کشاورزان اغلب مشغول کشت برنج هستند چراکه آب و هوای آن منطقه از کشور به گونه‌ای است که برنج به خوبی در آن کشت می‌شود و نوع آن از نظر کیفیت در بالاترین حالت ممکن قرار دارد.

استان خراسان جنوبی که در شرق کشور قرار دارد یکی از کم آب ترین و البته خشک ترین استان های ایران به حساب می‌آید و این موضوع باعث شده است که نتوان هر محصول کشاورزی را در آن مورد کشت قرار دارد و لذا کشاورزان همیشه در تلاش بودند تا بتوانند محصولاتی را برای کشاورزی انتخاب کنند که نیاز کمتری به آب داشته باشد و در برابر گرمای طاقت فرسای این منطقه از کشور مقاومت داشته باشد.

عناب از جمله محصولاتی است که در برابرِ کم آبی و به طور کلی شرایط سخت آب و هوایی مقاومت دارد و لذا کشاورزان استان خراسان جنوبی این محصول را به عنوان اصلی ترین محصول کشاورزی خود انتخاب کردند و در حال حاضر بیشترین حجم تولید عناب مربوط به استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند است.

با توجه به این موضوع بازار عناب ایران چه عناب خشک و چه عناب تازه استان خراسان جنوبی و به ویژه بازار بیرجند می باشد که در این بازار نمونه های مختلف عناب توسط کشاورزان و همچنین بازاریان به صورت عمده و کیلویی به فروش می رسد.عناب خشک درجه یک

قیمت عناب خشک درجه یک

محصولات کشاورزی اکثراً دارای کیفیت های متفاوتی هستند یعنی اینکه یک محصول کشاورزی ممکن است دارای کیفیت بسیار پایینی باشد و یک محصول کشاورزی دارای کیفیت مرغوب و درجه یک باشد و این موضوع برای تمام محصولات کشاورزی صادق است لذا با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین میزان آبیاری و نگهداری آن این تفاوت کیفیت ایجاد می‌شود.

قیمت محصولات کشاورزی نیز به همین کیفیت وابسته است به عنوان مثال عناب که درجه بندی های مختلفی دارد هر چقدر کیفیت ضعیف تری داشته باشد و به نوعی ریزتر باشد و یا چروک بیشتری داشته باشد قیمت ارزان‌تر می‌شود و بر عکس این موضوع هر چقدر که عناب درجه یک تر باشد طبیعتاً قیمتش افزایش خواهد یافت.

قیمت عناب خشک درجه یک در بازارهای مختلف کشور متفاوت می باشد که اصلی ترین بازارهای عمده فروشی عناب در ایران میتوان بازار بیرجند و بازار مشهد را نام برد که در این بازارها قیمت ها بسیار مناسب تر از سایر بازارهای ایران می باشد.

عناب های خشک درجه یک معمولاً قیمتی بیش از ۵۰ هزار تومان دارند و در سال جاری نمونه های مختلف عناب خشک درجه یک قیمتی بیش از ۷۰ و ۸۰ هزار تومان نیز داشتند و لازم است شما عزیزان برای دریافت قیمت روزانه و همچنین مشاوره برای خرید و ثبت سفارش با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.عناب خشک درجه یک

فروش عمده عناب درجه ۱ درشت

خرید و فروش عمده عناب درجه یک درشت و به طور کلی هر نمونه از عناب در آغاز فصل برداشت این محصول که با شروع فصل پاییز استارت می‌خورد رونق می‌گیرد و شاهد این هستیم که بیشترین حجم معاملات در بازار عناب در این زمان انجام می‌شود و در ماه‌ هایی از قبیل مهر و آبان بیشترین معاملات برای عناب صورت می‌گیرد.

فروش عمده عناب درجه یک درشت در تمام ایام سال توسط کشت و صنعت آرمیس در حال انجام است و شما عزیزان میتوانید بهترین نمونه های عناب خشک و یا عناب تازه را از طریق همین سایت سفارش دهید.

ارسال عمده عناب توسط شرکت ما به وسیله باربری ها و همچنین اتوبوس های مسافربری به سراسر کشور انجام می‌شود که معمولاً عناب داخل کیسه های ۲۵ کیلویی و یا کارتون های ۱۰ کیلویی بسته بندی و ارسال می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده عناب خشک بسته بندی شده

عناب خشک عمده را می توانید از مراکز بزرگ خشکبارهای عرضه کننده محصولات مواد غذایی تهیه کنید. مراکزی که هم معتبرند و هم امکان فروش عمده محصول عناب را خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید