آراد برندینگ
خانه / عناب تازه / قیمت عناب تازه در سال ۹۹ | آیا نسبت به سال ۹۸ افزایش قیمت دارد؟

قیمت عناب تازه در سال ۹۹ | آیا نسبت به سال ۹۸ افزایش قیمت دارد؟

قیمت عناب تازه در سال ۹۹ نسبت به قیمت عناب تازه در سال ۹۸ چه روندی داشته است؟ عناب تازه که یکی از میوه های تابستانی با خواص دارویی بسیار زیاد می باشد از اواسط تابستان در باغات خراسان جنوبی برداشت می شود که قیمت آن در هر سال بر اساس پارامتر های زیادی تغییر می کند از این رو در این مقاله به قیمت عناب تازه در سال ۹۹ خواهیم پرداخت لذا با ما همراه باشید.قیمت عناب تازه در سال 99

جایگاه ویژه عناب در خراسان جنوبی

درخت عناب به دلیل مقاومت زیادی که در برابر شرایط سخت آب و هوایی از جمله کم آبی و خشکی دارد جایگاه ویژه ای در بین محصولات زراعی استان خراسان جنوبی دارد.

از این رو اگر به خراسان جنوبی سفر کنید شاهد درختان کهن سالی از عناب خواهید بود که عمر برخی از این درختان به بیش از ۴۰۰ سال می رسد.

عناب یکی از محصولات باغی با مزایای فراوان در این استان به حساب می آید که برخی از این مزیت ها عبارتند از:

  • مقاومت با شرایط کم آبی
  • مقاومت در برابر سرماهای فصل بهار به دلیل دیر سبز شدن آن
  • ارزش اقتصادی نسبتا خوب عناب
  • و…قیمت عناب تازه در سال 99

قیمت عناب تازه در سال ۹۸ چقدر بود؟

عناب تازه همواره مورد توجه علاقمندان به این میوه بوده است و خواص دارویی بسیار بالای آن در مقایسه با سایر میوه ها (به طور مثال ده برابر پرتغال ویتامین ث دارد) باعث شده است افرادی که شناخت کافی نسبت به عناب دارند آن را هر ساله از فروشندگان عناب تهیه کنند.

قیمت عناب تازه نیز در مقایسه با میوه های تابستانی دیگر بسیار مناسب می باشد. به طوری که قیمت هر کیلو عناب تازه در سال ۹۸ در حدود ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان در بازار بیرجند خرید و فروش می شد.قیمت عناب تازه در سال 99

قیمت عناب تازه در سال ۹۹

عناب تازه سال ۹۹ از اوایل مرداد ماه در شهرستان های گرمسیر خراسان جنوبی برداشت می شود و از اواخر مرداد در تمام شهرستان های این استان شاهد برداشت عناب تازه خواهیم بود.

برداشت عناب تازه در شهرستان های سردسیر استان تا اواخر مهر ادامه دارد و بعد از آن دیگر عناب تازه ای در باغات استان خراسان جنوبی وجود نخواهد داشت.

قیمت عناب تازه در سال ۹۹ به مانند سال ۹۸ در ابتدا رشد نسبی ای داشت که با عرضه بیشتر این محصول شاهد برگشت قیمت عناب تازه به روند سال ۹۸ بودیم.

قیمت هر کیلو عناب تازه در سال ۹۹ بسته به مرغوبیت آن در حدود ۱۷ تا ۲۰ هزار تومان بوده است. برای اطلاع از قیمت روز عناب در سال ۹۹ با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.قیمت عناب تازه در سال 99

خرید عناب تازه بیرجند در سال ۹۹

در سال ۹۹ برای خرید عناب تازه بیرجند می توان به نمایندگی های فروش عناب در سراسر کشور مراجعه کرد.

همچنین با استفاده از خرید اینترنتی عناب تازه می توان در این سال نیاز خود را تامین کرد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب تازه

مرکز خرید عناب تازه در تهران | عناب تازه کیلویی چند؟

مرکز خرید عناب تازه در تهران یکی از مناسب ترین محل ها برای فروش عناب …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید