آراد برندینگ
خانه / عناب تازه / قیمت عناب تازه در سال ۱۴۰۰

قیمت عناب تازه در سال ۱۴۰۰

قیمت عناب تازه در سال ۱۴۰۰ را می توان از راه های مختلفی جویا شد و برای خرید عناب تازه در سال ۴۰۰ از این راه ها اقدام کرد که در ادامه مقاله به آن خواهیم پرداخت. فروش عناب تر ۱۴۰۰ توسط مجموعه آرمیس به صورت عمده انجام می شود تا افراد مختلف در سراسر کشور بتوانند از این میوه تابستانه نهایت استفاده را ببرند.قیمت عناب تازه

عناب تازه از کجا بخرم

عناب در حالت تازه رنگ قرمز به همراه لکه های سبز و زرد رنگ بر روی آن دارد که در این حالت به عناب نوبرانه معروف می باشد. عناب تر یا همان تازه در نیمه دوم تابستان از باغات مختلف عناب چیده می شود و به وسیله کاسبان مختلف در بازار عرضه می گردد.

یکی از سوالات افراد متعدد این است که عناب تازه را از کجا بخرم؟
ابتدا لازم است بدانید عناب محصول استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند می باشد بعد از آن لازم است بدانید که این نوع از عناب فقط در نیمه دوم تابستان یعنی از مرداد ماه تا آخر تابستان موجود می باشد و بعد از آن به صورت خشک شده موجود است.

برای تهیه عناب تر از روش های متفاوتی می توان اقدام کرد.
در مرحله اول می توان از طریق وب سایت های اینترنتی فروش عناب تازه بیرجند اقدام کرد همچنین می توان از کاسبان کنار جاده در شهر های مختلف و همچنین تره بار های متعدد اقدام به خرید عناب مورد نظر خود کرد.قیمت عناب تازه

قیمت عناب تازه در سال ۹۹ چقدر بود؟

معمولا در ابتدای فصل برداشت تمام محصولات به دلیل اینکه هنوز بازار از آن محصول اشباع نشده است، قیمت آن افزایش چشمگیری به خود می گیرد و در ادامه با ورود بیشتر آن محصول در بازار قیمت به تدریج کاهش می باید.

عناب به مانند دیگر محصولات وضعیت کاملا یکسانی دارد. در سال گذشته قیمت عناب تازه در ابتدای فصل افزایش زیادی داشت که در ادامه با ورود حجم بیشتر عناب به بازار ها قیمت این محصول متعادل شد.

قیمت هر کیلو عناب تازه در سال ۹۹ در ابتدای فصل در حدود ۲۰ هزار تومان بود که در ادامه به ۱۵ هزار تومان رسید.قیمت عناب تازه

قیمت عناب تازه در سال ۱۴۰۰

در سال هزار و چهارصد سطح زیر کشت عناب در استان خراسان افزایش داشته است و احتمال می رود حجم بیشتری از عناب در این سال برداشت شود.

پیش بینی می شود قیمت عناب تازه در سال ۴۰۰ وضعیت مشابه سال قبل را داشته باشد و تغییری در این زمینه نداشته باشیم. هر چند شرایط آب و هوایی در این میان تاثیر زیادی بر این قیمت خواهد داشت چرا که ممکن است گرمای زیاد و یا بادهای تند باعث کاهش برداشت عناب تازه شود و به طبع قیمت آن افزایش خواهد یافت.
قیمت عناب تازه

فروش عناب تازه در تهران

عناب تر بعد از برداشت از باغات بیرجند توسط کاسبان متعدد به سرعت در تمام شهر های ایران توزیع می شود تا از این طریق افراد مختلف بتوانند از این نوبرانه بهرمند شوند.

شهر تهران به واسطه جمعیت مصرف کننده بالای خود همیشه پذیرای محصولات مختلف خراسان جنوبی بوده است به طوری که بیشترین فروش عناب بیرجند به این شهر می باشد.

فروش عناب تازه در تهران توسط مراکز تره بار، میوه فروشی ها و کاسبان کنار جاده انجام می شود که می توانید از این محل ها برای تهیه عناب مورد نظر خود اقدام کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب تازه

مرکز خرید عناب تازه در تهران | عناب تازه کیلویی چند؟

مرکز خرید عناب تازه در تهران یکی از مناسب ترین محل ها برای فروش عناب …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید