آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / قیمت روز عناب خشک

قیمت روز عناب خشک

قیمت روز عناب خشک در بیرجند یکی از مهمترین مسائل برای کشاورزان و خریداران عناب می باشد. خرید و فروش عناب در بیرجند در مهر ماه رونق بالایی می گیرد و قیمت عناب هم در این زمان در پایین ترین حالت خود قرار دارد. لذا به کسانی که قصد خرید عمده عناب را دراند توصیه می شود در این ماه خرید خود را انجام دهند.قیمت روز عناب خشک

کشت و کار عناب در آب و هوای خشک ایران

محصولات کشاورزی یکی از ارکان مهم اقتصاد کشور به حساب می آیند و بعد از نفت و گاز مهمترین منبع درآمد کشور صادرات محصولات کشاورزی می باشد.

هر بخشی از ایران با توجه به شرایط آب و هوایی آن منطقه توانایی کاشت نوعی از محصول را دراد. به عنوان مثال در شمال کشور توانایی کاشت برنج و چای وجود دارد. در مناطق خشک و گرمسیر کشور از جمله خراسان جنوبی نیز کشت و کار رونق بالایی دارد.

در این استان عناب، زرشک و زعفران به وفور کشت می شود. عناب بیرجند یکی از مهمترین محصولات کشاورزی ایران به حساب می آید که می توان با صادرات آن ارزهای زیادی را وارد کشور کرد.قیمت روز عناب خشک

قیمت روز عناب خشک

عناب بعد از خشک شدن کاهش وزن دارد و همین باعث می شود تا قیمت عناب خشک بیشتر از عناب تازه باشد. عناب خشک که یکی از مهمترین راه های کسب درآمد کشاورزان بومی خراسان جنوبی است دارای قیمت های متنوعی می باشد و ممکن است قیمت عناب هر باغی با باغ دیگر متفاوت باشد.

قیمت روز عناب خشک به میزان برداشت عناب در هر سال نیز بستگی دارد. قیمت هر کیلو عناب خشک در سال گذشته از ۷۰۰۰ تومان تا ۳۷۰۰۰ تومان متغییر بود که پیش بینی می شود امسال تغییر زیادی در قیمت عناب نداشته باشیم.
جهت اطلاع از قیمت روز عناب خشک با مجموعه آرمیس در تماس باشید.قیمت روز عناب خشک

خرید عناب خشک در تهران

بعد از بیرجند بیشترین خرید و فروش عناب در تهران اتفاق می افتد. تهران به واسطه پایتخت بودنش دارای شرکت های متعددی است که عناب را به خارج از کشور صادر می کنند و از مشتریان اصلی عناب بیرجندی می باشند.

در تهران برای خرید عناب خشک از دو راه می توان اقدام کرد:

  1. خرید اینترنتی عناب: که با توجه به قیمت بالای عناب در تهران و شلوغی این شهر در سال های گذشته مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است.
  2. خرید از بازار های تهران: در این بازار ها هر نوع از عناب و با هر درجه از کیفیت وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به آن ها خرید خود را انجام دهید.قیمت روز عناب خشک

قیمت عناب دارویی و دمنوشی

همانطور که گفته شد عناب ها با توجه به ریز و درشتی و درجه کیفیتی که دارند قیمت گذاری می شوند. عناب های دارویی و دمنوشی مورد استقبال بسیاری از کشور های آسیایی از جمله هند و چین می باشد.

این نوع عناب بیشتر برای مصارف دارویی و پودر کردن استفاده می شود. قیمت عناب دارویی در بیرجند زیر ده هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است که عناب های دارویی نیز از درجه های کیفی مختلفی برخوردار هستند.

خرید و فروش عناب در بیرجند

در خراسان جنوبی و شهر بیرجند با توجه به اینکه قطب تولید عناب در کشور می باشد، خرید و فروش عناب بسیار بیشتر از سایر شهر ها انجام می شود.

بیشترین خرید و فروش عناب در بیرجند در فصل برداشت آن یعنی در مهر ماه انجام می شود.
قیمت عناب در بیرجند بالطبع ارزانتر از شهر های دیگر به خصوص شهر های غربی کشور می باشد. قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در بیرجند در سال گذشته از ۳۰۰۰۰ تومان به بالا بود.قیمت روز عناب خشک

قیمت عمده عناب خشک

خرید هر محصولی به صورت عمده ارزانتر از خرید جزئی آن می باشد. قیمت عمده عناب خشک در بیرجند بسیار مناسب تر از قیمت عناب در شهر هایی مثل تهران و اصفهان می باشد.

معمولا خریداران عمده عناب شرکت های بازرگانی ای هستند که عناب را برای صادرات خریداری می کنند.

کشت و صنعت آرمیس توانایی تامین هر میزان از عناب و با هر درجه ای از کیفیت را دارد و آماده عرضه آن به بازار های داخلی و صادراتی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده عناب خشک بسته بندی شده

عناب خشک عمده را می توانید از مراکز بزرگ خشکبارهای عرضه کننده محصولات مواد غذایی تهیه کنید. مراکزی که هم معتبرند و هم امکان فروش عمده محصول عناب را خواهند داشت.

Call Now Buttonتماس بگیرید