آراد برندینگ
خانه / عناب / فروش ویژه عناب درجه یک

فروش ویژه عناب درجه یک

درختچه خاردار یا درخت کوچک به طول ۵-۱۰ متر با پوست ضخیم. سنبله ها (بندهای اصلاح شده) زوج می شوند. در عناب درجه یک برگها ساده ، بیضوی ، دمبرگ کوتاه ، کامل هستند. گلها کوچک ، سفید مایل به سبز ، دوره گلدهی و باردهی از ژوئن – اکتبر هستند. میوه ها – کوچک گرد یا بیضی ، گوشتی ، صاف ؛ ابتدا دارای رنگ زرد کم رنگ و سپس قهوه ای مایل به قرمز است. اینها سنگ های آبدار با گوشت بسیار شیرین ، خوشمزه و مقوی هستند.

فروش ویژه عناب درجه یک

راهنمای خرید عناب درجه یک

راهنمای خرید عناب درجه یک غنی از اسید اسکوربیک ، پروتئین ها ، قندها ، اسیدها. میوه Ziziphus mauritiana حاوی ویتامین ها (ویتامین A ، ویتامین B ، ویتامین C ، ب کاروتن) ، اسیدهای آمینه ، عناصر کمیاب ، چربی ها ، اسیدهای آلی (مالونیک ، تارتاریک و غیره) ، استرول ها ، کومارین ها ، فلاونوئیدها (کامپرول ، میریستین و غیره) است.

تری ترپن ها و تری ترپن گلیکوزید ها (اسید اولئانولیک ، اسید اورسولیک ، بتولین ، اسید بتولینیک ، ساپونین عناب: ۱ ، ۲ ، ۳ ؛ ژوبوزید B) ، آلکالوئیدهای ایزوکینولین

برگها حاوی مواد اصلاح كننده طعم (عناب ، اسیدهای هیمن میگ) هستند و به طور موقت هنگام جویدن تصور طعم شیرین و تلخ را فلج می کنند ، در نتیجه برای مدتی توانایی احساس طعم شیرین ، تیز و تلخ از بین می رود. شکر ، سپس مزه دار ، به عنوان بی مزه درک می شود. با این حال ، توانایی احساس شور ، ترش و دردناک بودن کاملاً حفظ شده است. این خاصیت برگها قبلاً در تجویز برخی از داروهای تلخ ، به ویژه کینین ، در درمان مالاریا استفاده شده است اران یکی از صادر کننده عناب در سطح خاورمیانه است برای خرید عناب میتوانید به سایت ما سر بزنید

این گیاه در دوران باستان کشت می شود و در جنوب و شرق آسیا ، جنوب اروپا (مدیترانه) ، ژاپن و استرالیا گسترش یافته است. در قفقاز و آسیای میانه کشت می شود در دامنه های خشک و آفتابی کوه ها و تپه ها رشد می کند. حدود ۴۰۰ نوع شناخته شده است.

عناب یک گیاه دارویی و غذایی است میوه های ارقام از نظر شکل ، رنگ ، مقدار قند ، طعم بسیار متنوع هستند. به صورت تازه و خشک در غذا استفاده می شود.

صادر کننده برتر عناب درجه یک

صادر کننده برتر عناب درجه یک از تمام قسمتهای گیاه در مواد اولیه دارویی کیفی استفاده می شود: میوه ها ، دانه ها ، برگها ، پوست ، ریشه ها. در طب قومی چین نیز استفاده می شود. آنها دارای اثر آرام بخش ، ضد فشار خون ، مقوی ، ادرار آور هستند ، دانه ها دارای اثر آرام بخشی هستند ، هضم را تقویت می کنند ، پوست ریشه برای اسهال استفاده می شود. در همان زمان ، عصاره میوه عناب ، همانطور که توسط یک مطالعه بالینی کنترل شده نشان داده شده است ، ممکن است در یبوست مزمن مفید باشد. مشاهدات بالینی دیگری اثر عناب در زردی نوزاد را نشان داد. نشان داده شده است که عناب از استرس اکسیداتیو ناشی از اتانول در ساختارهای هیپوکامپ جلوگیری می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خشک قیمت

عناب خشک قیمت | خرید عمده آن از بیرجند

عناب خشک قیمت | خرید عمده آن از بیرجند عنوان این مقاله از سایت عنابان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید