آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / فروش عناب خشک در بیرجند

فروش عناب خشک در بیرجند

فروش عناب خشک در بیرجند به عنوان یکی از مهمترین محصولات کشاورزی خراسان جنوبی هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی انجام می شود. فروش عناب خشک در بیرجند موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد که به صورت مفصل به آن می پردازیم پس با ما همراه باشید.فروش عناب خشک در بیرجند

عناب تازه (Fresh jujube)

عناب میوه ای در اندازه یک سنجد می باشد. و در درون آن یک هسته خرمایی شکل وجود دارد.

میوه عناب در اوایل مرداد ماه به صورت تازه خرید و فروش می شود و فقط به مدت دو ماه می توان عناب تازه را یافت چرا که ماندگاری پایینی دارد.
عناب در حالت تازه طعمی شبیه به سیب دارد و ظاهری صاف و لغزنده دارد. رنگ عناب تازه سبز و متمایل به سرخ می باشد. عناب تازه در حدود ۳۰ درصد قند دارد و به دلیل ماندگاری پایین سریع کپک می زند. به همین دلیل اکثر کشاورزان عناب را به صورت تازه نمی فروشند.فروش عناب خشک در بیرجند

عناب خشک (Dried jujube)

عناب خشک بر خلاف عناب تازه ماندگار طولانی ای دارد و معمولا از اوایل مهر ماه در خراسان جنوبی برداشت می شود.

عناب خشک رنگ قرمز تیره ای دارد و سطح آن چروکیده است. همچنین در مقایسه با عناب تازه سبک تر می باشد و بیش از ۷۰ درصد قند دراد و از آن برای تولید کمپود هم استفاده می شود.
لازم به ذکر است که قیمت عناب خشک بیشتر از عناب تازه است که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.فروش عناب خشک در بیرجند

عناب خشک بیرجند (Birjand Dried jujube)

در استان خراسان جنوبی شهرستان های زیادی هستند که به وفور در آن ها عناب کشت می شود.

شهرستان هایی مانند خوسف، قاین، زیرکوه، سربیشه و… از قطب های تولید عناب به حساب می آیند. شهرستان بیرجند نیز دارای باغات فراوانی می باشد و فروش عناب خشک در بیرجند بیشتر از سایر شهرستان ها انجام می شود.

عناب خشک بیرجند از درجه کیفی بالاتری نسبت به سایر شهرستانها برخوردار است. و در سطح کشور نیز عناب را با نام بیرجند بیشتر از سایر شهر ها می شناسند.

فروش عناب خشک

عناب در حالت خشک شده طرفداران بیشتری نسبت به عناب تازه دارد که ماندگاری زیاد آن دلیل این امر می باشد.

فروش عناب خشک در بیرجند بسیار زیاد انجام می شود. بیشترین فروش عناب خشک در اوایل پاییز انجام می شود و قیمت عناب هم در این زمان بسیار مناسب تر از سایر فصل های سال است لذا چنانچه قصد خرید عمده عناب را دارید پیشنهاد می شود در این ماه خرید خود را انجام دهید تا سود بالایی در فروش عناب خشک داشته باشید.فروش عناب خشک در بیرجند

قیمت عناب خشک در بازار

عناب خشک را می توان به راحتی و از هر کجا خریداری کرد. از عطاری ها گرفته و تا سایت های فروشگاهی عناب مکان مناسبی برای خرید عناب خشک می باشند. اما برای خرید عناب می توان به بازار های شهر های مختلف نیز مراجعه کرد.

قیمت عناب خشک در این بازار ها بسته به فاصله آن از بیرجند سیر صعودی دارد. یعنی هر چقدر که از بیرجند دورتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. و مهمترین دلیل آن وجود واسطه های مختلف در این میان می باشد.

قیمت عناب خشک را می توان از طریق وب سایت های اینترنتی فروش عناب جویا شد.

قیمت روز عناب

قیمت عناب بر خلاف سایر محصولات در طی گرانی های اخیر تغییر زیادی نداشت. قیمت عناب معمولا توسط شرکت های فروش آن و نیز توسط کشاورزان تعیین می شود.

همچنین قیمت روز عناب به عواملی مانند:

  • مکان خریداری آن
  • نوع عناب
  • میزان برداشت سالیانه
  • و…

بستگی دارد. متاسفانه به دلیل تغییرات قیمت ها نمی توان قیمت دقیقی را در این مقاله اعلام کرد. لذا برای اطلاع از قیمت روز عناب با ما در ارتباط باشید.فروش عناب خشک در بیرجند

قیمت عناب خشک درجه یک

عناب هر چقدر که با کیفیت تر باشد گرانتر نیز است. همچنین قیمت عناب خشک در هر شهری متفاوت می باشد؛ به طور مثال قیمت هر کیلو عناب در بیرجند کمتر از اصفهان می باشد.

قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در بیرجند در سالی که گذشت در حدود ۳۰۰۰۰ تومان بود. در سال جاری نیز قیمت ها تغییر زیادی نکرده است.

قیمت عناب به نوع خرید آن نیز بستگی دارد. در خرید اینترنتی شما می توانید از قیمت مناسب تری نسبت به خرید سنتی بهرمند شوید چرا که در این نوع خرید دیگر واسطه ها وجود نخواهد داشت.

فروش عناب خشک در بیرجند

عناب از دیر باز در طب سنتی مورد توجه زیادی قرار گرفته است. عناب خشک در حالتی که ریز است بیشتر برای مصارف دارویی و دمنوشی به فروش می رسد.

اما در حالت درشت تر استفاده آجیلی دارد. فروش عناب خشک در بیرجند تبدیل به یک شغل درآمدزا برای بسیاری از افراد شده است. سالانه بیش از ۵ هزار تن عناب خشک به فروش می رسد که سهم عمده آن از آن بازار داخلی می باشد.فروش عناب خشک در بیرجند

فروش عناب در بازار مشهد و تهران

شهرهای تهران و مشهد از مهمترین شهرهایی می باشند که عناب خراسان جنوبی در آن ها به فروش می رسد. فروش عناب در بازار این شهرها با توجه به جمعیت بالای آن ها بسیار پر رونق می باشد.

در بازار مصلی مشهد و نیز بازار مولوی تهران می توان هر نوع عنابی را و با هر قیمتی خریداری کرد. این بازار ها برای خرید جزئی عناب مناسب می باشند اما برای خرید عمده عناب توصیه نمی شود.فروش عناب خشک در بیرجند

تفاوت قیمت عمده عناب با قیمت فروش جزئی آن

مشخصا قیمت فروش عمده یک محصول با فروش جزئی آن بسیار متفاوت می باشد.

قیمت عمده عناب نیز کمتر از قیمت فروش جزئی آن می باشد. قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در صورت فروش جزئی ۴۵۰۰۰ تومان می باشد.
که این قیمت در فروش عمده به مراتب پایین تر است.

کشت و صنعت آرمیس توانایی تامین هر نوع عنابی را با قیمت ارزان و به صورت عمده دارد.

خرید عناب از بیرجند

برای خرید عناب راه های زیادی وجود دارد. که بهترین و ارزان ترین نوع آن خرید اینترنتی عناب می باشد.

شما با این طریق می توانید از قیمت عناب در بیرجند بهرمند شوید. البته خرید اینترتی مزایا و معایب خاص خود را دارد که قصد نداریم در این مقاله به آن بپردازیم.

خرید عناب از بیرجند برای کسانی که به صورت عمده قصد خرید دارند بسیار مورد توجه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خشک درجه یک

قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در بازار

قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در بازار با توجه به حجم خرید از …

Call Now Buttonتماس بگیرید