آراد برندینگ
خانه / عناب تازه / فروش عناب تازه بیرجند | لیست قیمت آن در شهر های ایران

فروش عناب تازه بیرجند | لیست قیمت آن در شهر های ایران

فروش عناب تازه بیرجند در فصل برداشت این میوه به وفور انجام می شود. قیمت هر کیلو عناب تازه بسته به کیفیت عناب متفاوت می باشد شما می توانید در هر کجای ایران که هستید با خرید اینترنتی عناب تازه از قیمت عناب تازه در بیرجند برخوردار شوید.
جهت اطلاع از قیمت روز عناب تازه و مشاوره برای خرید عناب با ما در ارتباط باشید.فروش عناب تازه بیرجندعناب به دلیل خواص مختلفی که دارد، همواره مورد توجه ایرانیان بوده است. این نوع از میوه برای درمان بیماری ها و همچنین پیشگیری از انواع بیماری فواید زیادی دارد. از آن می توان به اشکالی گوناگونی استفاده کرد.

در فصل مناسب عناب که اواخر شهریور و آغاز پاییز می باشد، عناب تازه وارد بازار می گردد و می توان بهترین نوع عناب بیرجند را در شهرهای مختلف به ویژه استان های خراسان رضوی و جنوبی خریداری کرد.فروش عناب تازه بیرجند

در برخی از شهرستان های استان های کشور نیز عناب رشد و نمو پیدا می کند؛ اما به دلیل حجم زیادی تولید آن در خراسان جنوبی، عناب این استان معروف و نام آشنا می باشد و به نوعی سوغات خراسان به شمار می رود.

فروش عناب تازه بیرجند از سوی فروشگاه های مختلفی صورت می گیرد. لیست قیمت آن در شهرهای ایران متفاوت است و طبعاً در شهرهایی که دورتر می باشند، قیمت عناب تازه بالاتر می باشد.

فروش عناب تازه بیرجند | لیست قیمت آن در شهر های ایران

فروش عناب تازه بیرجند

فروش عناب تازه بیرجندفروش عناب تازه بیرجند از این راه ها صورت می گیرد:

 1. خشکبار فروشی ها
 2. بازارهای خرید و فروش
 3. فروشگاه های آنلاین
 4. نمایندگی شرکت های تولیدی

با مراجعه به این مراجع می توان بهترین و تازه ترین عناب را در فصلش خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. فروش عناب با قیمت های متفاوتی انجام می شود. هم اکنون می توان از فروشگاه های متعدد قیمت عناب سال ۹۷ را به دست آورد.

عناب را به صورت فله ای بسته بندی عرضه می فروشند که بی تردید عناب های فله ای ارزان تر می باشند. می توان از بازار، عناب خشک را هم تهیه کرد. این عناب سبک تر از عناب تازه است و نرخ آن نیز بالاتر می باشد.

لیست قیمت عناب بیرجند در شهر های ایران

لیست قیمت عناب بیرجند در شهر های ایرانلیست قیمت عناب بیرجند در شهرهای ایران متفاوت می باشد. هر چه شهرها دورتر باشند، قیمت روز عناب تازه هم بالاتر می رود که این بسته به حمل و نقل و هزینه هایی از این دست دارد.

با مراجعه به فروشگاه های مختلف در شهرهای گوناگون می توان قیمت عناب ۹۷ را به دست آورد. این نوع از عناب اکنون به حالت خشک شده پیدا می شود و تا کمتر از یک ماه دیگر عناب تازه وارد بازار می گردد.

اما با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی می توان به قیمت تقریباً واحدی دست یافت. در این فروشگاه ها می توان با نرخ های پایین عناب را خریداری کرد.

اما قیمت عناب را می شود این گونه آورد:

 • قیمت عناب بیرجند یک کیلویی: ۴۰۰۰۰ تومان
 • قیمت عناب نیم کیلویی: ۲۶۰۰۰ تومان
 • قیمت عناب در بسته بندی ۲۵۰ گرمی: ۱۳۰۰۰ تومان

لازم به ذکر است که این قیمت ها حدودی هستند و بسته به میزان کیفیت عناب قیمت آن متغیر است. برای جویا شدن از قیمت روز عناب با ما در تماس باشید.

خرید عمده عناب به قیمت ارزان

خرید عمده عناب به قیمت ارزانخرید عمده عناب به قیمت ارزان از این راه ها امکان پذیر می باشد:

 1. باغ داران که تولیدکنندگان اصلی هستند.
 2. شرکت های بسته بندی
 3. نمایندگی های این شرکت ها
 4. مراکز فروش انواع میوه و خشکبار
 5. وبسایت های اینترنتی

از این راه ها می توان خرید عمده را با قیمت مناسب و ارزان انجام داد. این ها عمده فروشان به شمار می روند و عناب را با کیفیت های گوناگونی عرضه می دارند که هر کدام دارای نرخ و قیمت خود است. اما می شود با اندکی جستجوی بیشتر، ارزان ترین عناب را به صورت کلی خرید.

مرکز اصلی تولید عناب در کشور

فروش عناب تازه بیرجندقطب تولید عناب کشور، استان خراسان جنوبی است. باغ های زیادی در این استان وجود دارند که زیر کشت عناب می باشند. این باغ ها سالیان سال است که در این استان میوه می دهند.

عناب بیرجند را می شود از شهرهای مختلفی به ویژه مشهد خریداری کرد. این شهر به دلیل این که مسافران زائران زیادی از سراسر ایران و جهان دارد، باغ داران ترجیح می دهند که در این بازار محصول خود را ارائه دهند. البته می توان عناب بیرجند را از شهرهای مختلف کشور هم در بسته بندی های شرکتی خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار خرید عناب تازه با بهترین کیفیت

خرید عناب تازه:عناب میو های درختی است که بسیار خوشمزه ، وطمع بسیار شیرین لذیذ و خوش رنگ ،به رنگ قرمز که زیتونی شکل است.میوه این عناب ها هم بصورت تازه و هم بصورت

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید