آراد برندینگ
خانه / حبه عناب / حبه عناب زنجبیلی / فروش حبه عناب زنجبیلی به قیمت کارخانه

فروش حبه عناب زنجبیلی به قیمت کارخانه

فروش حبه عناب زنجبیلی به قیمت کارخانه توسط مجموعه ما در حال انجام است که شما می توانید برای ثبت سفارش با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید. برای خرید حبه عناب در طعم زنجبیل و سایر طعم های تولید شده در کارخانه لازم است از طریق وب سایت های اینترنتی و ارتباط با کارشناسان فروش کارخانه ثبت سفارش کنید.حبه عناب زنجبیلی

حبه عناب زنجبیلی چیست؟

همانطور که در مقالات بسیار زیادی گفته شد به عنوان محصولی است که از پودر میوه خشک شده عناب تولید می شود و تولیدی ها برای طعم دار کردن این محصول پودر محصولات مختلفی مثل دارچین زنجبیل سنجد و غیره را با پودر عناب ترکیب می کنند تا حبه عناب طعم دار تولید شود.

حبه عناب زنجبیلی یکی از طعم های بسیار پر فروش این محصول می باشد که آمارها نشان می‌دهد طعم زنجبیل در کنار طعم ساده و دارچین از فروش نسبتاً بالاتری نسبت به سایر طعم ها برخوردار می باشد.

در تولید حبه عناب زنجبیلی برای طعم دار کردن این محصول زنجبیل را پودر کرده و پودر عناب و زنجبیل را با هم ترکیب می کنیم. معمولاً ۱۰ تا ۱۵ درصد از پودر زنجبیل استفاده می شود البته با توجه به ذائقه هر فرد می‌تواند این درصد کم یا زیاد شود.حبه عناب زنجبیلی

قیمت عناب حبه ای زنجبیلی

قیمت عناب حبه ای زنجبیلی از حبه عناب ساده گران تر می باشد و علت آن هم این است که طعم زنجبیل دارای قیمتی است که افزودن آن به پول آن را باز می شود قیمت کلی محصول افزایش پیدا کند.

به طور کلی در هر کیلو حبه عناب قیمت نوع طعم دار ان حدود ۱۰ هزار تومان گرانتر از نوع بدون طعم آن می‌باشد.

در ادامه لیست قیمت حبه عناب زنجبیلی و همچنین سایر حبه های عناب را مشاهده می فرمایید.قیمت حبه عناب

فروش حبه عناب زنجبیلی به قیمت کارخانه

فروش حبه عناب زنجبیلی با قیمت های متفاوتی در حال انجام است و علت این تفاوت قیمت فقط در حجم خرید این محصول می باشد به طور کلی هر چقدر که حجم خرید حبه عناب افزایش پیدا کند قیمت آن مناسب تر خواهد بود و در حجم های پایین قیمت این محصول همان قیمت مصرف‌کننده در تصویر بالا می باشد.

برای این که بتوانیم حبه عناب را با قیمت کارخانه خریداری کنیم لازم است تا حجم خرید ما نسبتاً بالا باشد البته برای موارد خورده نیز می توانیم به صورت مستقیم از کارخانه اقدام کنیم اما قیمتی که برای ما اعلام خواهد شد قیمت مصرف کننده است و در مواردی که حجم خرید به اندازه یک فروشگاه باشد قیمت حساب شده قیمت فروشگاهی خواهد بود و در موارد بالا تر با قیمت نمایندگی حساب می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید