آراد برندینگ
خانه / عناب بیرجند / فروش بهترین عناب بیرجندی با قیمت ارزان

فروش بهترین عناب بیرجندی با قیمت ارزان

فروش بهترین عناب بیرجندی با قیمت ارزان از طریق سایت عناب بیرجند انجام می شود و می توان برای خرید انواع عناب بیرجند به صورت عمده و جزئی از این طریق اقدام نمود. قیمت خرید عناب بیرجند با توجه به نوع عناب (درشت باشد یا ریز و یا جگری باشد یا روشن) و حجم خریداری شده متفاوت می باشد که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.عناب بیرجندی

بهترین عناب بیرجندی

بیش از ۹۸ درصد عناب کشور در استان خراسان جنوبی کشت می شود که شهر بیرجند به عنوان مرکز این استان سهم زیادی در تولید این حجم از عناب را دارد.

در استان خراسان جنوبی عناب های برداشت شده از باغات شهرستان بیرجند به خصوص عناب های روستای سیوجان از مرغوبیت بسیار بهتری نسبت به سایر عناب های برداشت شده در این استان می باشد.

بهترین عناب بیرجندی را می توان از طریق ارتباط با فروشندگان قدیمی این محصول در بازار بیرجند خریداری نمود.

عناب مرغوب و با کیفیت به عنابی گفته می شود که اندازه درشتی داشته، چروک آن کم باشد و از نوع عناب جگری باشد که این ویژگی ها مربوط به بهترین نوع عناب در ایران می شود.عناب بیرجندی

قیمت مرغوب ترین عناب در بیرجند

عناب محصولی است که بر اساس پارامتر هایی چون اندازه و کیفیت قیمت گذاری می شود بدین صورت که هر چقدر عناب درشت تر باشد و از کیفیت خوبی هم برخوردار باشد قیمتش بیشتر خواهد بود و بالعکس.

مرغوب ترین عناب بیرجند را می توان در فصل برداشت آن یعنی مهر ماه از کشاورزان و باغداران عناب نیز تهیه نمود ولی از آنجایی که اکثر کشاورزان عناب را به صورت درهم (ریز و درشت با هم) به فروش می رسانند نمی توان سایز های مختلف را به تنهایی از کشاورز خریداری نمود که برای این منظور بهتر است از بنکداران و کسبه عناب را خریداری نمود چرا که این افراد عناب را در سایز های مختلف سورت کرده و به فروش می رسانند.

قیمت هر کیلو عناب بیرجندی از حدود ۱۰ تا ۸۰ هزار تومان متغییر است که برای دریافت قیمت روز انواع عناب و ویدئو های مربوط به هر کدام می توانید با ما در ارتباط باشید.عناب بیرجندی

فروش عناب به صورت عمده

فروش عناب به صورت عمده توسط کشاورزان و کاسبان این حوزه انجام می شود.

برای خرید عمده عناب می توان از بازار شهر های مختلف کشور اقدام نمود؛ در بیرجند بازار عمده فروشی این شهر مناسب ترین محل برای خرید انواع عناب بیرجندی می باشد.

در تهران می توان به بازار مولوی این شهر مراجعه کرد که انواع عناب با درجه کیفی های متفاوت در این شهر موجود است.

در اصفهان بازار بزرگ این شهر محل فروش عمده عناب می باشد که مراجعه به این بازار به منظور خرید عناب عمده انجام می شود.

در دیگر شهر های کشور نیز می توان به بازار عمده فروشی ان شهر مراجعه کرد.

علاوه بر این مسیر ها می توان از طریق اینترنت و به صورت مستقیم عناب را از بیرجند خریداری نمود که از انجایی که قیمت عناب در این شهر پایین تر نسبت به شهر های دیگر می باشد گزینه بسیار مناسبی است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عناب خشک بیرجند ۵۰۰ گرمی

یکی از میوه هایی که همراه با ظاهر بیضی شکل بوده و با عناوین مختلفی از قبیل «خرما چینی»، «خرما کره ای» و «خرما هندی» شناخته شده، عناب است. این میوه اکنون در بین

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید