آراد برندینگ
خانه / عناب تازه درجه یک / فروشگاه مرکزی عناب تازه درجه یک

فروشگاه مرکزی عناب تازه درجه یک

عناب تازه درجه یک در فصل تابستان برداشت و روانه بازار می شود. در بازار فروشگاه های متعددی این میوه را به فروش می رسانند. قیمت عناب تازه درجه یک در هر شهری متفاوت می باشد که این تفاوت قیمت به دلیل هزینه های متفاوت باربری ها می باشد. برای خرید عناب تازه درجه یک بیرجند می توان از طریق سایت های اینترنتی آن نیز اقدام کرد.عناب تازه درجه یک

میوه عناب

میوه عناب در ابتدا در آسیای جنوبی کشت می شد و از آن به عنوان خرمای قرمز یاد می کردند.

امروزه در آسیای شرقی از قبیل چین از این میوه به صورت خشک شده به عنوان میان وعده استفاده می کنند، و اکنون این میوه بسیار مقوی در تمام دنیا از جمله جنوب ایران نیز رایج شده و تولیدکننده، عناب تازه درجه یک  می باشد.

این میوه دارای ارزش غذایی بسیار بالایی می باشد، و مصرف آن هم به صورت عناب تازه و هم به صورت خشک شده آن مورد استفاده قرار می گیرد.عناب تازه درجه یک

روش نگهداری از عناب تازه

عناب میوه ای است که دارای خاصیت های بی شماری  است که یکی از این خواص ها درمان بیماری سرماخوردگی و گلو درد می باشد.

این میوه دارای ارزش غذایی بسیاری است از قبیل:

مواد معدنی و همچنین دارای انواع ویتامین ها می باشد که مورد نیاز بدن است.

نکته مهمی که وجود دارد این است که میوه عناب دارای عوارض جانبی بخصوصی نمی باشد اما مصرف زیاد این میوه برای افرادی که دارای غلظت خون بالا هستند و یا افرادی که دارای بیماری دیابت هستند توصیه نمی شود زیرا میوه عناب باعث سفت شدن خون و همچنین باعث کاهش شدید قند در بدن می شود.

میوه عناب در آب و هوای خشک و معتدل رشد می کند اما بیشترین و با کیفیت ترین محصول را در آب و هوای خشک به بار می آورد.

روش نگهداری این میوه  به دو صورت است:

  • در روش اول، آن را در دمای محیط به مدت ۳ روز خشک کرده و برای مدت طولانی می توان در جای خشک آن را نگه داشت.
  • روش دوم نگهداری عناب تازه به دلیل حساس بودن این میوه کمی سخت تر است زیرا عناب تازه با توجه به شرایط محیطی و امکان رشد قارچ بر روی آن در معرض آسیب جدی قرار دارد لذا نگهداری این میوه تازه باید در محیط خشک و سرد باشد تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.عناب تازه درجه یک

فروشنده عناب تازه درجه یک

همانطور که می دانید مرکز تولیدات میوه عناب کشور ما، در استان خراسان جنوبی می باشد که به بیشترین تولید میوه عناب و توزیع آن در سطح کشور پرداخته است.

لذا خریداران برای تهیه میوه عناب تازه می توانند به فروشگاه عناب که مستقیما میوه عناب را از باغداران خریداری می کنند مراجعه کنند و برای خرید بهتر می توانند از فروشنده عناب راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

همچنین امروزه فروش میوه عناب به صورت اینترنتی نیز صورت می گیرد لذا خریداران و دوستداران این میوه برای اطلاع از قیمت آن می توانند از سایت های فروش عناب اطلاعات لازم را دریافت کرده و آن را خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید