آراد برندینگ
خانه / حبه عناب شاینا / حبه عناب شاینا شرق | قیمت فروش عمده آن

حبه عناب شاینا شرق | قیمت فروش عمده آن

حبه عناب شاینا شرق یکی از محصولات شرکت عناب سازان شاینا شرق می باشد که در ۱۳ طعم مختلف و سه نوع بسته بندی تولید و به فروش می رسد. خرید حبه عناب شاینا توسط عطاری ها، سلامتکده ها، فروشگاه ها و… با قیمت فروشگاهی انجام می شود که در ادامه این مقاله بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.حبه عناب شاینا شرق

آشنایی با حبه عناب شاینا شرق

قند حبه ای عناب نخستین فراورده عناب می باشد که توانسته است به صورت انبوه در بازار های داخلی و صادراتی رشد چشمگیری داشته باشد. حبه عناب با برند تجاری شاینا شرق توسط آقای افسری و کارخانه شاینا که در شهر بیرجند قرار دارد در حال تولید می باشد.

حبه عناب شاینا شرق با هدف ترویج مواد غذایی سالم و همچنین بهره گیری و ارزش دادن به عناب ریز تولید می شود چرا که در تولید این محصول عمدتا از عناب ریز که قیمت ارزان تری هم دارد استفاده می شود.

این محصول در حال حاضر با ترکیب پودر عناب و سایر محصولات خراسان جنوبی از جمله زرشک و… در ۱۳ طعم مختلف تولید و روانه بازار می شود. همچنین از سه نوع بسته بندی کوچک، متوسط و بزرگ برای بسته بندی عناب حبه ای استفاده می شود که وزن آن ها به ترتیب ۱۷۵ گرم، ۵۰۰ گرم و یک کیلو می باشد.
حبه عناب شاینا شرق

طرز تهیه حبه عناب در کارخانه شاینا شرق

با تبلیغات فراوان پیرامون حبه عناب این محصول توانسته است جایگاه ویژه ای در بین فراورده های عناب بدست آورد از این رو بسیاری از افراد به دنبال طرز تهیه حبه عناب در منزل می باشند تا بتوانند از این طریق این محصول را تولید کنند.
ما در ادامه به طور کامل روش تولید عناب حبه ای را توضیح می دهیم.

حبه عناب از آسیاب کردن عناب خشک تولید می شود بدین صورت که عناب ها ابتدا توسط دستگاه آسیاب به طور کامل پودر می شود و این پودر عناب است که در تولید ایتن فراورده مورد مصرف قرار می گیرد.

در ادامه پودر عناب بعد از الک کردن در قالب های مخصوصی ریخته می شود و این قلب ها در اتاقی به اسم حمام بخار قرار داده می شود تا حبه عناب شکل بگیرد.

در ویدئوی زیر این مراحل را به طور کامل می توانید مشاهده کنید. این ویدئو در کارخانه شاینا شرق واقع در استان خراسان جنوبی ضبط شده است.

لیست قیمت حبه عناب شاینا شرق

بعد از آشنایی با این محصول حال به قیمت حبه عناب شاینا شرق می پردازیم:

همانطور که در بالا ذکر شد این محصول از عناب خشک تولید می شود لذا قیمت قند عناب به قیمت عناب خشک وابسطه می باشد.
علاوه بر این چون حبه عناب با طعم های مختلفی تولید می شود قیمت تمام شده این فراورده به قیمت طعم به کار برده شده نیز بستگی دارد.

در ادامه می توانید لیست قیمت فروش حبه عناب را مشاهده بفرمایید.قیمت حبه عناب

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حبه عناب شاینا شرق

سفارش کلی حبه عناب شاینا شرق بیرجند

سفارش کلی حبه عناب شاینا شرق بیرجند از کارخانه تولیدکننده این محصول امکان پذیر می …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید