آراد برندینگ
خانه / عناب تازه / بازار خرید عناب تازه با بهترین کیفیت

بازار خرید عناب تازه با بهترین کیفیت

 • خرید عناب تازه:عناب میو های درختی است که بسیار خوشمزه ، وطمع بسیار شیرین لذیذ و خوش رنگ ،به رنگ قرمز که زیتونی شکل است.
 • میوه این عناب ها هم بصورت تازه و هم بصورت خشک مصرف می شود.این میوه شیرین دارای خواص دارویی و درمانی نیز داشته که بسیار مفید است.
 • این میوه با ارزش در ابتدا قبل از رسیدن سبز بوده،و پس از رسیدن به رنگ قرمز براق بدست آمده و بصورت خیلی زیبا چروک میخورد.
 • به دلیل با اهمیت بودن این محصول که سرشار از ویتامین ها و دارای درصدی از قند،بصورت کمپوت و شیرینی هم استفاده می شود.
 • درخت این میوه میتوان هر مناطقی پیدا کرد و طبع این میوه سرد است .

بازار خرید عناب تازه با بهترین کیفیت

عناب تازه چه مشخصاتی دارد؟

عناب تازه چه مشخصاتی دارد؟

 1. انواع عناب:عناب تازه برای این کار نیاز است عناب تازه با انگشت دست فشار دهیم ،عناب با کیفیت انگشت داخل آن محصول فرو نمی رود با این روش به راحتی قابل تشخیص است.
 2. یکی دیگر از راه تشخیص عناب تازه این است عناب را به دو قسمت تقسیم کنیم اگر عناب سالم و فاقد کرم خرودگی باشد عناب با کیفیت و مرغوب است.
 3. پوست عناب تازه تیره و مزه شیرین دارای هسته کوچک و بدون چروک ، و سایز اکثر این میو ها تازه درشت است. معمولا قطر دایره عناب تازه مرغوب یک تا دو سانتی متر می باشد.
 4. عناب معمولی پوستی پوستی روشن تر دارد قطر دایره عناب بیشتر است البته نسبت به عناب تازه. بعضا با پوست چروکیده هستند و زیاد شیرین نیستند . ترش مزه هستند.
 5. عناب ها باید حتما پوست آن قرمز تیره، بدون لک و شفاف،شیرین باشد. عناب تازه هم میتوان بصورت خام مصرف کرد.عناب تازه باید فاقد گرد و غبار،خاک،آفت و تمیز سالم باشد.

عرضه مستقیم عناب تازه با قیمت مناسب

عرضه مستقیم عناب تازه با قیمت مناسب

 • تولید عناب مرغوب:قیمت عناب تازه در برخی از مناطق برای خرید بسیار معقول بوده است.علاقه مندان به عناب میتوانند بصورت عمده و خرده می توانند بدست آورند.
 • خرید عمده عناب مرغوب درجه یک با قیمت ارزان از تولید کنند گان این محصول و نمایندگی های فروش عناب در شهر های مختلف بسیار باصرفه و ارزان است.
 • مرکز های فروش عناب در شهرها و فروشگاه ها قرار داشته و این محصول می توان به بهترین قیمت ممکن عرضه می نمایند .
 • خریدار عناب تازه میتوانند این میوه به دو صورت خشک و تازه با قیمت مناسب ارزان خریداری کنند. فروش عناب تازه بسته بندی شده در بازار توسط مراکز و فروشگاههای خشکبار انجام می شود.
 • برای خرید عناب تازه بصورت فله ،امکان مراجعه به کشاورزان و تولید کنندگان وجود داشته و میتوان با قیمت ارزان این نوع عناب مرغوب با کیفیت را خریداری کرده و به شهر یا استان های دیگرصادر کرد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عناب تازه

قیمت عناب تازه در سال ۱۴۰۰

قیمت عناب تازه در سال ۱۴۰۰ را می توان از راه های مختلفی جویا شد …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید